WEDDING DAILY

НАРЕЧЕНА 2021. ВЕСІЛЬНА МОДА


Ну що, настав час обговорити тренди на прийдешній весільний сезон 2021?
Нещодавно журнал VOGUE опублікував статтю, в якій світові дизайнери прогнозують тенденції у весільній моді і визначають: до мінімалізму чи максималізму будуть схильні наречені цього сезону.
скрін статті журналу VOGUE

На думку експертів TOP15MOSCOW у 2021році все ще залишаються актуальними: шовкові комбінації, сатин, атлас, мінімалізм, написи на фаті, брючні костюми і гіпертрофований об'єм. А ось масивні рукава-ліхтарики і банти варто залишити в 2020 році.

WD звернулися до українських весільних дизайнерів і рітейлерів з цим же питанням. Адже ми знаємо, що в Україну всі тренди приходять, м'яко кажучи, пізніше.

Oscar De La Renta

У моді будуть оригінальність, яскравість і незвичність деталей і образів навіть в мінімалістичних силуетах. Нашій команді ARIAMO здається, що багатьом нареченим захочеться виділитися і вони оберуть неординарні і незвичайні сукні. Актуальними залишаться і шлейфи, і різні по пишності рукава, «кімоно», романтичні «ліхтарики», фірмові крила з бантами з повітряних шовку або шифону». - Відповідає креативний директор ARIAMO Fashion Group, Анна Грідасова.А ось Світлана Литвин, дизайнер бренду ESTY STYLE, вважає, що в тренді залишиться мінімалізм: «Але не всім нареченим, насправді, заходить мінімалізм. Все ще залишається в свідомості дівчат, що весільна сукня має бути «весільною». Я помітила, що на нові наші сукні дівчата задивляються в соцмережах, а приходять на примірку і починається: «Ну да, вона красива, але занадто «фешн». А банти ми ще залишаємо в 202 », - каже Світлана.


https://t.me/weddingdaily