Про нас
Ті, хто створюють незабутні спогади про найважливіші події вашого життя
Привіт! Я — Ірина Чимирис, організатор весіль та інших приватних заходів.
Я створюю свята різної складності більше 5 років і роблю це з величезним задоволенням!

Жоден захід неможливий без команди. І не просто команди, а перевірених, надійних та відповідальних фахівців, яким можна довірити один з етапів підготовки та реалізації свята. За роботу яких можна не хвилюватись і бути впевненим у результаті.

Для того, щоб зібрати таку команду потрібен час і досвід.
Я дуже пишаюся своєю командою і дорожу кожним, бо це — відповідальні, талановиті та професійні люди.

Довіряючи мені організацію вашого свята, єдине, про що вам залишиться потурбуватись — який обрати наряд. Все решта — робота моєї команди.

Ми створюємо ідеальні спогади про найважливіші події вашого життя і це — величезне задоволення!

Стиль
Свята від CHYMYRYS Event Production відрізняє вишуканий стиль. Нам важливо, щоб ваш особливий день виглядав гарно та модно не лише у день його проведення, а й через 10 років. При створенні концепцій ми звертаємо увагу на тенденції у світі моди, дизайну та декору.

Атмосфера, яку ми ретельно придумуємо для подій, простежується у кожній деталі: від зовнішнього вигляду запрошень до подачі фінальної страви.
Принципи
Нам дуже важливо, щоб кожен клієнт почувався комфортно та спокійно під час підготовки своєї події. Тому, максимальна оперативність на кожному етапі, увага до деталей, відповідальність, чіткість та надійність під час розрахунків бюджету — наша беззаперечна перевага.

Місія нашої компанії: перетворити кожне свято на витвір мистецтва. Ви купуєте емоції, а вже потім — решту.
ВІДГУКИ
Найкраще про нашу роботу розкажуть наші пари